NÁVOD NA REGISTRACI

 

 Postupujte DLE NÁVODU

 

 

!!!!!!! P*O*Z*O*R !!!!!!!

PŘI REGISTRACI NEPOUŽÍVEJTE EMAILY : SEZNAM, CENTRUM, EMAIL, AZET .... ATD. JSOU BLOKOVANÝ. ZAČAL KONKURENČNÍ BOJ, PROTO VÁM NA TYHLE EMAILY NIC OD WAZZUBU NEPŘIJDE!!!

 

 

MUSÍTE SI ZŘÍDIT EMAIL U GOOGLE - GMAIL .COM, NEBO U YAHOO.COM, POPŘÍPADĚ HOTMAIL.COM, NEBO MAIL.COM. ZDE TO FUNGUJE !!

ALE PRO JISTOTU SE DÍVEJTE I DO SPAMU,

POKUD VÁM VERIFIKAČNÍ EMAIL NEPŘÍJDE, MŮŽE VÁM TAM SPADNOUT. 

 

POKUD NEMÁTE GMAIL ZDE MÁTE VIDEONÁVOD, POSTUPUJTE PŘESNĚ PODLE NĚHO, NEZAPOMEŇTE SI NASTAVIT PŘIJÍMÁNÍ EMAILŮ OD WAZZUBU!! VŠE V NÁVODĚ, KLIKNĚTE NA OBRÁZEK.

 

 

*****REGISTRACE KROK ZA KROKEM*****

 

1. KROK

VYTVOŘTE SI SCHRÁNKU NA WWW.GOOGLE.COM , TA VÁM POSLOUŽÍ K REGISTRACI I K BUDOUCÍ KOMUNIKACI MEZI NÁMI (RŮZNÉ NOVIKY, TIPY, POPŘ. DOTAZY), TAKŽE JÍ OBČAS ZKONTROLUJTE, JESTLI NEMÁTE NOVOU POŠTU. KDO UŽ MÁ EMAILOVOU SCHRÁNKU NA GOOGLU, TAK TENTO KROK PŘESKOČTE.

VIDEONÁVOD JAK VYTVOŘIT SCHRÁNKU GMAIL.COM:

 

 

PŘIHLASTE SE DO SVÉ SCHRÁNKY NA GOOGLU (YAHOO, HOTMAILU, ATD.) A DO KONTAKTŮ SI VLOŽTE "NOREPLY@WAZZUB.COM". POSTUP VIDÍTE NA DVOU OBRÁZKÁCH NÍŽE

 

 

 

2. KROK

ZAREGISTRUJTE SE KLIKNUTÍM Z DE NEBO NA OBRÁZEK NÍŽE.

DOLE NA STRÁNCE VYPLNTE VAŠE REGISTRAČNÍ ÚDAJE, OPIŠTE KOD Z OBRAZKU A KLIKNĚTE NA "JOIN"

    

 

 

3. KROK

PŘIHLAŠTE SE DO SVÉ EMAILOVÉ SCHRÁNKY NA WWW.GMAIL.COM , KTEROU JIŽ MÁTE ZALOŽENOU. MĚLY BYSTE TAM JIŽ MÍT POTVRZOVACÍ EMAIL OD WaazUb. KDYBY NEBYL V DORUČENÉ POŠTĚ, NEJSPÍŠ SE ULOŽIL DO SLOŽKY SPAM. EMAIL OTEVŘETE A KLIKNĚTE NA AKTIVAČNÍ ODKAZ.

KDE NALEZNETE SLOŽKU SPAM VIDÍTE NA OBRÁZKU NÍŽE.

 

POKUD OVĚŘOVACÍ EMAIL NEMÁTE ANI  VE SLOŽCE SPAM, OTEVŘETE SI STRÁNKU: HTTP://SIGNUP.WAZZUB.INFO/LOGIN.PHP

A KLIKNĚTE NA "Please re-send my verification email" (OBRÁZEK NÍŽE) , OTEVŘE SE VÁM POLÍČKO, KAM NAPÍŠETE SVŮJ EMAIL A KLIKNETE NA SEND, PÁR MINUT POČKEJTE A MRKNĚTE SE DO SVÉ SLOŽKY SPAM (OBRÁZEK VÝŠE), POKUD TAM NENÍ ODHLAŠTE SE A ZNOVU SE PŘIHLAŠTE A NEBO ZMÁČKĚNE KLÁVESU "F5" (OBNOVIT). POKUD ANI TED NEOBRŽÍTE OVĚŘOVACÍ EMAIL S AKTIVAČNÍM ODKAZEM, TAK MĚ KONTAKTUJTE NA EMAILU ROUTTEER@SEZNAM.CZ A MUSÍTE BOHUŽEL VYČKAT, PROTOŽE BEZ KLIKNUTÍ NA AKTIVAČNÍ ODKAZ V OVĚŘOVACÍM EMAILU NENÍ MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT A ZAČÍT VYDĚLÁVAT.

 

 

 

 

4. KROK

TAKŽE POKUD JSTE KLIKLI V OVĚŘOVACÍM EMAILU NA AKTIVAČNÍ LINK, MŮŽETE SE NYNÍ UŽ PŘIHLÁSIT DO SVÉ KANCELÁŘE NA TÉTO STRÁNCE: HTTP://SIGNUP.WAZZUB.INFO/LOGIN.PHP

ZADEJTE SVOJE ÚDAJE, KTERÉ JSE UVEDLI PŘI REGISTRACI (EMAIL A HESLO) A KLIKNĚTE NA "SUBMIT"

 

 

 

5. KROK

PO PŘIHLÁŠENÍ SE DOSTANETE NA STRÁNKU, KTEROU VIDÍTE NA OBRÁZKU VIZ. NÍŽE VČ. POPISKŮ A VAŠEHO OSOBNÍHO REGISTRAČNÍHO LINKU, KTERÝM MŮŽETE ZAČÍT ZVÁT SVÉ ZNÁMÉ I NEZNÁMÉ, Z KTERÝCH POTÉ BUDETE MÍT PENÍZE :)

 

 

V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ MĚ KONTAKTUJTE NA MAILU

ROUTTEER@SEZNAM.CZ