FAQ - ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

slogan.png

 

 

Někteří lidé jsou přesvědčeni že WAZZUB obchodní model není schopen vydělat dost peněz na zaplacení stovky tisíců či dokonce milionů členů. Někteří z nich tvrdí, že přesně ví co chystáme udělat (nebo naopak ne) a prohlašují, proč to všechno musí selhat.

Tento článek vám přesně řekne, jak WAZZUB bude vydělávat peníze po startu. A kde se veme  dost peněz na zaplacení všech předstartovní členů. Takže budeme hledat odpovědi na následující otázky:

 

1.     Jak je možné, že je WAZZUB schopen slíbit podíl na zisku každému předstartovnímu členovi (1.1.2012-30.4.2012) bez vybrání vstupního poplatku, navíc s příslibem nicnedělání (dalším registrování apod.) pro wazzub po jeho startu a plném spuštění?

2. Proč to nebude žádný problém, i když bude třeba 10 milionů předstartovní členů WAZZUB?

3. Mají členové, kteří se zaregistrují těsně před koncem předstartovní fáze WAZZUB šanci vůbec něco vydělat?

4. Jak reálné je vydělat 1 USD za $faktor za měsíc po startu?

5. Jak to bude WAZZUB dělat s miliony a miliony platbami za měsíc?

6. Proč by lidé vstupovali do WAZZUB po startu, pokud už nebudou mít šanci vydělat peníze a WAZZUB se?

Tak jdeme na to!

 

1. Jak je možné, že je WAZZUB schopen slíbit podíl na zisku každému předstartovnímu členovi (1.1.2012-30.4.2012) bez vybrání vstupního poplatku, navíc s příslibem nicnedělání (dalším registrování apod.) pro wazzub po jeho startu a plném spuštění?

WAZZUB přišel jako první na světě ne se sdílením fotek, statusů, videí, hudby ale přišel s tzv. Profit Share Phenomenem (zisk sdílený s uživateli). Namísto investování milionů  $$$ na reklamu webu po úplné optimalizaci a po startu (TV,Internet,Tisk, media, PR, bilboard), sdílí své zisky se všemi členy, kteří vstoupily do WAZZUB, ještě před startem a utvoří tím velmi početnou skupinu uživatelů, ještě než to celé začne šlapat tak jak má. Tím získá opravdu početnou a hlavně konkurence schopnou uživatelskou stránku s komunitou uživatelů, kteří de facto šíří “reklamu” mezi sebou, pozývají lidi do skupin přímo a bez zdržovací procesu, který následuje např po spuštění reklamní kampaně. Za to dostanou po spuštění také zaplaceno, pokud se kvalifikují..

Existují pouze 2 podmínky, aby se člen kvalifikoval pro platby: potřebujete nejméně 3 členy v osobní WAZZUB rodině, kteří musí nastavit jejich stránku jako domovskou stránku(po spuštění) a také musíte mít nastavenou svou vlastní WAZZUB homepage,  pokud chcete být kvalifikováni a  dostávat platby.

WAZZUB zaplatí 50 % svých zisků podle kvalifikace předstartovní členů. Pokud bude jen malý zisk, tak budou jen malé platby; a pokud se vygeneruje větší zisk, platby uživatelům budou také větší. Nikdy nevzniká žádné riziko, že WAZZUB musí zaplatit víc peněz.

Ve většině ostatních obchodních příležitostí (nekalých) jsou členové nuceni zaplatit tzv. vstupní poplatek. Často ti navrcholu nemají zisk ze “skutečného” podnikání, nebo prodeje reálných či funkčních výrobků/služeb, ale dostávájí procento z poplatku nižší linie , která vše musí zaplatit z vlastní kapsy a až zůstane ta linie poslední - zůstane na holičkách o své peníze příjde, firma se vytuneluje a pápá.

WAZZUB je jiný!  Za WAZZUB žádný člen nemusí nikdy zaplatit žádné poplatky, stačí jim jen, když si  nastaví WAZZUB jako domovskou stránku (stejně jako nikdo nemusí platit  Googlu za použití jejich vyhledávače nebo Facebooku za otevření uživatelského účtu). Peníze, které WAZZUB bude platit svým členům jsou peníze, které získal svým legálním podnikáním: reklamy zobrazené na domovské stránce členů a speciální nabídky výhradně pro členy WAZZUB ve spolupráci s nejlepšími značkami na této planetě.

Jednoduše řečeno WAZZUB dělá ve stejném oboru jako stovky tisíc jiných webů: nabízejí bezplatné služby a vydělávají peníze prostřednictvím reklamy, maloobchodu a affiliate programů.

Předstartovní členové jsou motivováni pozývat další členy, kteří budou využívat zdarma služby WAZZUB tím, že sem jim zvedá kvalifikace pro platby-vyšší zisk. A WAZZUB z toho těží to, že čím více předstartovní členů, kteří jsou kvalifikováni pro platby, tím víc lidí bude podporovat a propagovat WAZZUB. Vznikne tedy opravdová řetězová reakce, hotová lavina.

 

2. Není to hodně dosáhnout např. 10.000.000 členů před spuštěním, dá se toho vůbec?

Existují více než dvě miliardy uživatelů připojených k Internetu. Globální hráči jako Google nebo Facebook přitahují až 1 miliardu uživatelů za měsíc. Pro WAZZUB je základní výpočet ($1 podíl na zisku za $faktor) x 10 násobek předstartovních členů. Praxe: Pokud bychom měli 10 milionů předstartovních členů, bylo by naším cílem dosáhnout 100 milionů(10×10mil při $1 podíl na zisku za $faktor) nových uživatelů za měsíc. To by dohromady bylo jen 5 % všech uživatelů internetu a mnohem, mnohem méně, než mají globální hráči mnoha dalších internetových stránek a projektů.

Jinými slovy: Tohle všechno je možné a to i v případě, že 95 % všech uživatelů internetu nikdy o WAZZUB neuslyší.

Jistě dosáhnout tohoto čísla není snadné. Ale šance vždycky je. A s armádou 10 milionů předstartovních členů? - Je to velmi realistické.

 

3. Mají členové, kteří se zaregistrují těsně před koncem předstartovní fáze WAZZUB šanci vůbec něco vydělat?

Stále někteří lidé křičí: “Nekalé!” nebo dokonce “je to pyramida!” Když slyší o naší o naší pre-launch. Jejich argument: “Potřebujete-li 3 členy v osobní WAZZUB rodině, aby jste se mohli kvalifikovat pro platby, bude existovat jen pár členů s kvalifikací a hordy neúplných členů, zejména těch, kteří se objeví na spodu “pyramidy” , na konci pre-launch. Oni nikdy nebudou mít šanci kvalifikovat se pro platby, když do modelu vstoupí jako poslední”

No žádný z těchto řvounů nás nepožádal o informace, ani se nás nezeptal, jak budeme postupovat v této situaci…

Nicméně zde je naše odpověď: Každý jednotlivý předstartovní člen (1.1.2012-30.4.2012) bude moci splnit kritéria sdílení zisku. Jak je to možné?  Na konci pre-launch se zavírají brány a skončí možnost s námi sdílet zisk.  Ale…  Ještě  3 týdny po startu budou chodit a přihlašovat se do WAZZUB rodiny noví členové, kteří zvýší $faktory, těm, kteří je do WAZZUB rodiny pozvou.

Opravdu.  Každý předstartovní člen bude mít možnost být kvalifikován pro platby přizváním 3 nových členů (kteří už nebudou mít nárok se podílet na zisku), protože po startu a spuštění 9.4.2012, pro nové členy $faktor už nebude.

A teď si představ, jak čísla naší rodiny porostou, když miliony členů předstartu  propagují naši “dokonalou domovská stránku” během právě tohoto období 3 týdnů. Pamatujte, je to jejich poslední šance zvýšit jejich $faktor a tím získat vyšší kvalifikaci pro  vyšší trvalý příjem…

Teď je rozhodnutí jen na tobě: Nefér? -Korektní? – Nebo nejgeniálnější systém o kterém jsem kdy slyšel?

 

4. Je reálné vydělat 1 USD na můj 1 $faktor hned první měsíc po startu?

Upřímně řečeno, je to velice nereálné pro měsíc duben. Začneme 9. Dubna spuštěním beta verze a bude to určitě spojené se  spoustou chyb a technických poruch, které bude třeba napravit. Proto tomu říkáme “beta spuštění”. Květen a červen, budou také hodně důležité měsíce potřebné ke zlepšení našeho systému a během nich se budou přidávat další a další funkce, které se budou našim uživatelům k užitku a budou je využívat rádi. Takže očekáváme, že až červenec bude první měsíc k dosažení alespoň 1 USD za 1 $faktor.

Pojďme se letmo kouknout do budoucnosti: Co by  nastalo, kdyby pro uživatele naše stránka byla  velkým přínosem a využívali by jí víc a víc. (což přínosná bude zcela jistě)!

Ale…   kde je nějaká hranice? -100 milionů? -200 milionů? -500 milionů? 1 miliarda?

Příklad: řekněme, že WAZZUB má 5 milionů předstartovních členů a za 5 let už 500 milionů členů využívajících zdarma našich služeb. To by vedlo k nárustu dividend za $faktor. Dokonce i předstartovní člen s ultramalinkým FAKTOREM $ 3 , by dostával 30 dolarů za měsíc - a za co přesně?

Oh Ano, pozval 1, 2 nebo 3 členy zdarma k WAZZUB domovské stránce - před pěti lety.

Může to být klidně tak, že nikdy nedosáhneme tohoto čísla, ale kdo ví…  Google začal s malým spuštěním, Facebook začínal taky postupně s malým spuštěním a taky tak stejně ostatní globálního hráči.  Jedna věc je jistá, nikdo z nich nepřilákal miliony uživatelů už před spuštěním svých projektů.

 

5. Jak bude WAZZUB zvládat miliony plateb za měsíc?

WAZZUB bude využívat zavedené, automatizované metody plateb k úhradě svých členů. Automatický systém – je jedno jestli bude vyplácet  a zpracovávat jedno sto, jeden tisíc nebo jeden milion plateb.

 

6. Proč by uživatelé internetu používali WAZZUB po startu, když už nebudou mít nárok vydělat nějaké peníze?

Na Facebook mohl položit stejnou otázku. Proč stále víc a více lidí používá Facebook? Facebook už má 800 milionů uživatelů a dosáhnou 1 miliardu někdy ke konci tohoto roku. Žádný z těch členů , kteří používají Facebook nedostává peníze od Facebooku, ale stanou se jeho spokojenými uživateli. Proč? Protože Facebook je pro ně užitečný.

WAZZUB bude užitečný pro všechny uživatele. Představte si to: Spusťte Váš internetový prohlížeč a najeďte na dokonalou domovskou stránku. S výkonným vyhledávacím strojem, s nejnovějšími zprávami přesně na témata, která vás zajímají a která můžete dále sdílet a komentovat, zprávy a chat pro své přátele a rodinu přímo na domovské stránce, přehled nejvýhodnějších cen a nejlepších slev na Internetu, užitečné odkazy na oblíbené weby, videa, sdílení, hry atd. prostě každý si v tom najde to svoje, to co ho baví. Představte si, že stránky budou obsahovat hodnotné dary a odměny, které může každý uživatel získat. Už jen proto je WAZZUB mocným nástrojem a přitom “jen” jako osobní domovská stránka.

Dne 9. dubna 2012 spustíme náš state-of-art-web s patentovanou technologií zobrazení webové stránky, kterou náš tým odborníků vyvíjel od r. 2007 a my víme, jsme si až jisti, že našim členům se to bude hodně líbit! Posune to opět hranice internetu směrem k uživateli.

Pokud si i přesto nejste jistí, nebo pokud znáte lepší příležitost, přejeme vám všechno nejlepší s vašimi budoucími počiny.

Pro všechny ostatní, bychom rádi řekli:

Vítej do rodiny WAZZUB

Aktivuj sílu “NÁS” 

 

Tak a máme tu závěr, shrnutí mých faktů a odpovědi na otázky které mi vrtly hlavou. Já sám se v obchodní brandži pohybuju nějaký ten pátek a vím čeho jsou lidé pro peníze, nebo pro pocit nějaké moci schopni. Navíc co se týče internetu a výdělku na něm, zastávám spíše konzervativní názor a nebudu skákat do stropu s vidinou rychlého zbohatnutí a oblbovat s tím hned všechny své známé,posílat spam maily apod. Taky mám rád v kapse pár grešlí navíc a baví mě sledovat nejnovější trendy, proto mě WAZZUB zaujal svou unikátností. Řešil jsem spoustu otázek jak je to možné, jestli to je reálné atd. Tady je pár z nich, na které už jsem odpoveď našel:

Proč je ta stránka tak chudá, vypadá jak nějaký šunt za pár stovek a ješte ty peníze blikající  všude, působí to dost nedůvěryhodně..

Je to právě ta verze předspuštěním, kde stačí když má každý člen jen malou back-office kancelář, opravdová stránka se spustí až 9.4.2012 kde se postupně budou přidávat update a nové aplikace. No a ten humbuk kolem? To víte amíci a ta jejich povaha, prostě mají ze všeho show, proto ty peníze kolem atd. Další věc, mě třeba originální grafický projev (styl písmen) zaujal a líbí se mi, nemyslím si že to je jen nějaká plácanina, oni v jednoduchosti a funkčnosti je právě ta krása. Navíc název WAZZUB - O co de? se mi právě zdá přímo geniální a podle mého tím i vystihuje co všechno bude stránka umět - zkrátka bude vědět o co de :) Ukousnuté jabko taky není extra design :D

 

Má firma vůbec nějaké sídlo, kdo je vlastník a  jak to vůbec je?

Vlastníka domény si můžete ověřit přímo tady.

Dále firma která vlastní značku WAZZUB:

GIT Global Investments Inc.

7251 W Lake Mead Blvd.

Las Vegas, Nevada 89128

Má i své kamenné sídlo (většina firem na netu používá virtuální) a základní kapitál 2.000.000 USD, je mi tedy jasné, že tvůrci do projektu vložili nemalé prostředky a myslí to vážně, pochybuju že by ztopili tolik peněz jen tak z rozpustilosti :) Co se týče přímého podílu a vlastnictví na internetu toho koluje taky hodně, jenže já daňovému systému USA nerozumím. Jedno je mi však jasné, čím větší firma, tím větší odvody, proto daňoví poradci doporučují různé fígle jak ten stát daněmi nekrmit (v USA 50% daň na loterijní výhry), takže o přímé rozklíčování vazeb se ani snažit nebudu, kdo rozumí termínu optimalizace daní, tak určitě ví o čem mluvím.

Kalkulačka na výpočty mi hází šílené cifry, to budu vydělávat 30.000USD měsíčně, co s tím budu dělat? 

Ono dosáhnout do 5 generace 5 linií je docela zázrak, to by každý z 5 musel dalších 5 a každý zase dalších 5 a tak celkem 5 x. Te´d kdy je na světe registrováno přes 650.000 členů, já mám pořád 1. generaci, ono spousta lidí tuhle šanci nevyužije, nebo né uplně pochopí. Za 34 lidí co mám napřímo mi vychází dolar faktor 68, tzn. průměr - každý přivedl jednoho dalšího - to je celé. Dále je mi jasné, že i tak né všichni budou wazzub používat, protože: “každá pesa jiná vesa”(100lidí 100chutí) a pojedou si přes svoje centrum.cz apod, takže finální faktor ješte klesne.

Nemůžu tvrdit, že jsem 100% přesvědčený o funkčnosti WAZZUB, protože ještě neběží a já jej neviděl a nejsem věštec. Stejně tak nebudu hledat jen to špatné a dopředu odsuzovat něco nebo někoho (presumpce neviny :) ). Pravda vyjde najevo až 9.4.2012. Já to aspoň zkusím, když mě to nic nestojí, třeba budu příjemně překvapen. A když né? Kariéra mi na tomhle nestojí, dělám to spíše pro zábavu. Zdá se mi ale logické přijít s takovýmto modelem na trh. A i v česku víme, že pokud má klapnout kšeft, něco musí jít i bokem do kapsy :)

Vždyť Google vznikl v garáži bez nějakého sídla či, přímo firmy, která má 2mil majetku ve správě. A přesto ho všichni využívají (včetně mě) a je hodně kvalitní. Proto podle mého je to docela silné zázemí.

Nicméně vím, že všechno má svůj vývoj, stejně tak i internet, lidstvo, Země, vesmír. Proto si představuji WAZZUB něco jako kdyby jste na jedné stránce měli uprostřed facebook, nahoře v hlavičce google, vlevo třeba novinky.cz , v pravo vám poběží akce na slevomat, výprodeje, last minute apod, dole chat, sms brána, nebo zeď pro vkládání příspěvků s nekonečnou možností sdílení a sdílení a komentování filmů v reálném čase, hraní online her apod vychytávek. A když to nebude pravda a wazzub nebude tak velký a funkční jak se jeví, tak sem přesvědčený že něco nového určitě přijde, evoluci nejde zastavit. Pokud mi tedy WAZZUB nabízí zdarma členství už přespuštěním, já ho využívám, než abych později litoval. A pokud je to celé jen bouda, tak mi nezbývá než gratulovat tvůrcům největšího podvodu tisíciletí, zrušit si mail, který jsem tam registroval a žít dál svůj nejneobyčejnější život.

 

 

Jaká je síla "nás"?


 Společniosti jako Google nebo Facebook vydělají miliardy dolarů za čtvrtletí
jen proto, že my, uživatelé internetu využíváme jejich služby.
Je čas pochopit, že "uživatelé" rozhodnou, kdo bude vydělávat velké peníze.
Pokud se společně rozhodneme využít služeb firmy, která sdílí její zisky s námi, tak s tím nic ostatní společnosti neudělají.

Je to tak jednoduché: čím více uživatelů vstoupí do WAZZUB zdarma, tím více peněz budete vydělávat!

To je to, čemu říkáme síla "nás"!


 
Kdo vlastní a provozuje WAZZUB?

WAZZUB je mezinárodní projekt, který byl vytvořen malým počtem podnikatelů a investorů.
V září 2011 založili GIT Global Investments, Inc (GIT) za účelem provozování WAZZUB a příbuzných firem.
GIT je registrovaná podle zákonů v Oregonu. Registrace je # 802159-90.

Tým složený z více než 20 specialistů se usilovně snaží vytvořit WAZZUB na obrovský a úspěšný projekt. Většina z nich je v zákulisí, a někteří z nich jsou všichni členové -
například, náš pán distributor s našimi odborníky.

 

Kde je WAZZUB kancelář?

GIT se sídlem na adrese 391 NW 179. Ave, Beaverton, OR 97006
a naše WAZZUB sídlo se nachází na 7251 Lake Mead Blvd, Las Vegas, NV 89128.

Otázka: WAZZUB zní příliš dobře, aby to byla pravda. WAZZUB je podvod, nebo je to skutečné podnikání?

Samozřejmě WAZZUB dělá skutečný byznys, ale není to tradiční podnikání.
Internet mění svět, a je tu dostatek místa pro inovativní obchodní modely, které nebyly ještě nikdy předtím. WAZZUB je jeden z těch obchodních modelů.

Poprvé vůbec nějaká společnost sdílí svůj zisk s globální online komunitou, s jejími členy registrovanými před spuštěním. To je důvod, proč jsme to pojmenovali "profitový fenomén"

Ve skutečnosti WAZZUB má velmi dobře našlápnuto k tomu aby byl úspěšný.Otázka: Jak se ve WAZZUB vydělají peníze?

WAZZUB vydělává peníze mnoha různými způsoby.
9. dubna se spustí web s patentovanou technologií.
Na této stránce budeme zobrazovat reklamy a speciální nabídky.

Ve skutečnosti budeme stejnou společností, jako je Facebook, Google, Yahoo a AOL.
Tyto firmy nabízejí bezplatné služby a vydělávají miliardy $ jen zobrazováním reklam a speciálních nabídek.
Jediný rozdíl je ten, že my se podělíme o své zisky s našimi členy registrovanými před spuštěním.
 

images4.jpg


Jak a kdy členové dostanou zaplaceno?

WAZZUB bude platit jeho členů na měsíční bázi.
Náš první výplatní den bude 15.5. 2012 za měsíc duben.
Malé částky budou zaplaceny v on-line platebních procesech a velké částky budou zaplaceny šekem nebo bankovním převodem.

Nicméně, WAZZUB pracuje na jednoduchém globálním platebním řešení, aby co nejlépe sloužil našemu celosvětovému společenství.
draft_lens19026406module156107309photo_1325425928mlm_bps.jpg

Je pravda, že členové dostanou zaplaceno 1 USD na osobu až do 5 linie (generace)?

Neexistuje žádná pevná částka, která bude věnována všem členům.
Během pre-launch (před spuštěním), každý člen tvoří jeho osobní $ FACTOR tím, že pozve další členy do WAZZUB zdarma.
Každý nový člen, 5 generací do hloubky, zvyšuje Váš $ FACTOR o 1.

Po uvedení na trh bude $ FACTOR všech členů zafixován a jejich přidáním dostaneme celkovou částku výšky $ FACTORY (= GLOBAL $ FACTOR).
Každý měsíc budeme počítat WAZZUB zisk a rozdělíme ho na GLOBAL $ FACTOR
s cílem zjistit skutečnou hodnotu multiplikátoru.

Příklad: Řekněme, že zisk, který se rozdělí na měsíc duben bude 4 000 000 dolarů
a GLOBAL $ FACTOR bude 5 milionů.
Za každého člena ve Vašich liniích by jste vydělali 0,80 dolarů na Váš $ FACTOR
(X 0,80 dolarů Váš $ FACTOR = příjem pro daný měsíc)

V případě, že by zisk byl 5 milionů dolarů, multiplikátor bude $ 1.00 a za 6 milionů dolarů by to bylo 1,20 dolarů.

Čím více členů bude, kteří budou mít WAZZUB jako domovskou stránku po startu, tím více peněz členové registrovaní před spuštěním budou vydělávat.

 

 

  Je vaše "ústředí" skutečnou kanceláří, nebo jen virtuální?
 

Naše kancelář v Las Vegas je skutečnou kanceláří. Právě teď (16.1.2012, 14:25) je k dispozici 5 členů WAZZUB týmu.Využíváme služby společnosti Regus, což znamená, že máme vlastní výkonné kanceláře, ale sdílíme oblasti recepční, konferenční místnosti, kuchyně a další služby s jinými společnostmi.
 

Ještě jednou, jsme v počáteční fázi startu, a dokud se vydělají "skutečné" peníze po startu jsme závislí pouze na rozpočtu.Momentálně nemáme za potřeby investovat do zcela našich vlastních kancelářských prostor.
 

 

Jak to je s Vaším sídlem - existuje mnoho firem registrovaných na stejné adrese - proč?
 

Z daňových důvodů je většina společností se sídlem v USA registrovaných v jiném státě, než v jakém se jejich velitelství nachází. Existují speciální firmy, které nabízejí služby jako registrovaný agent, ale nejsou zapojeni v aktuálním podnikání firmy. Jméno naší registrované agentky je Cathy Halverson, je registrovaným agentem pro několik set firem. To neznamená, že naše společnost je spojena s jinou společností, která je zapsána na této adrese, určitě to není znamení, že se snažíme něco skrývat, nebo že se jedná o podvod.
 

Mimochodem, nejznámější "sídlo" s touto adresou využívá více než 200.000 podniků. Tato adresa má svou vlastní stránku na Wikipedii. Podívejte se: https://en.wikipedia.org/wiki/1209_Orange_Street
 

Například Coca Cola je tam zapsána, stejně jako General Motors, Google a Verizon. Nikdo nevyvozuje závěry, že se něco tají, nebo že podvádějí lidi. Naším cílem je, aby byl WAZZUB jedním z velkých značek na internetu a na radu našeho CPA a právníků, jsme založili naši firemní strukturu, jak má být - hned od začátku.
 

 

Proč se údaje v databázi Whois pro wazzub.com a wazzub.info změnily dvakrát v průběhu několika měsíců?
 

Když jsme našli perfektní jméno pro náš projekt - WAZZUB - již v červnu 2011, společnost již byla založena a proto jeden z našich hlavních investorů zaregistroval doménu pod jeho název firmy.Poté, co naše společnost, GIT Global Investments Inc. byla zapsána, jsme změnili Whois údaje včetně adresy našeho sídla.Nyní jsme otevřeli HQ, a tak jsme změnili Whois údaje na naši operační adresu.
 

 

Kdo je vlastníkem vaší společnosti?
 

WAZZUB je ve vlastnictví několika investorů. Právě teď sestavují tým ředitelů a manažerů, kteří budou mít náš projekt po startu na starosti. Bude k dispozici stránka se všemi důležitými členy našeho týmu poté, co bude tým kompletní. Náš marketingový ředitel Gee DaCosta není jedním z iniciátorů, je to člen týmu, který je nyní nejdůležitější - během pro-launch.
 

 

Dají se najít nějaké informace o Gee DaCosta o jeho historii v MLM av oblasti síťového marketingu. Není to člověk, který jen přechází z byznysu do byznysu?
 

WAZZUB není společností se síťovým marketingem a není ani MLM. Potřebovali jsme však někoho zručného se zkušenostmi v on-line marketingu a Gee byl pro nás perfektní výběr - a WAZZUB je perfektní business pro něj. Je velmi šťastný, že našel svou "finální", podnikatelskou činnost a víme, že WAZZUB změní život mnoha, mnoha dalších, kteří stále hledají ideální příležitost na internetu.
 

 

Tvrdíte, že jste investovali již více než 2 miliony dolarů do WAZZUB. Proč jsou Vaše internetové stránky pro-launch a oblast pro členy (back-office) tak "jednoduché"?
 
Tyto peníze byly investovány do hlavního projektu, ne do pro-launch stránek. Jsme úplně zahlceni registracemi stovkami tisíc členů. Bohužel, tento obrovský nával způsobil "problémy", jak byly nedostatečné kapacity serverů a více než 350.000 ověřovacím mailů a mailů s heslem, které byly rozeslány. Většina našich chyb a závad je způsobeno velkým počtem členů, kteří si oblíbili náš projekt.
 

Pokud bychom si předem spustili webové stránky s množstvím Flash a videí, tak by to zpomalilo dramaticky naše servery. To je důvod, proč jsme jsou registrační stránky stále tak jednoduché.
 

Náš "state-of-the-art" (umělecký status) domovské stránky, který se začne 9. dubna bude už úplně jiný příběh. Máme zajištěných několik patentů, bude to zcela nový způsob, jak surfovat po internetu.
 

 

Ale je zde mnoho vyhledávačů a domovských stránek na internetu. Není to jen další zbytečný WAZZUB vyhledávač?
 

WAZZUB je mnohem víc než jen vyhledávač. Představte si to: spustíte internetový prohlížeč a ocitnete se na dokonalé domovské stránce. K dispozici budete mít výkonný vyhledávač, novinky právě na ty témata, které Vás zajímají, zprávy od svých přátel a rodiny, nejlepší nabídky na internetu a užitečné odkazy na oblíbené webové stránky. Představte si, že máte možnost přijímat hodnotné dárky a bonusy, jen tím, že používáte tento mocný nástroj, jak Vaši osobní domovskou stránku.
 

 

Můžete slíbit, že zaplatíte velké množství peněz Vašim členům, kteří se registrují před spuštěním stránky (v čase pro-launch)?Odkud se vezmou všechny ty peníze?
 

Budeme samozřejmě zpeněžovat naše webové stránky stejným způsobem jako například společnosti Google, Facebook, AOL a Yahoo a to zobrazováním reklam a speciálních nabídek. Velký rozdíl bude v tom, že budeme sdílet zisk s našimi pro-launch členy, kteří pozvali dalších členů. 50% všech zisků bude přerozděleny podle zásluhy našim pro-launch členem pouze díky tomu, že se zaregistrují zdarma, budou šířit povědomí o WAZZUB a nastaví si po spuštění naši stránku jako jejich domovskou stránku.
 

 

Existuje nějaké riziko, když se připojím (když jsem se připojil) k WAZZUB?
 

Vaše data budou v bezpečí a nikdy nebudou sdílet s třetími stranami. Nikdy nám nebudete muset platit ani jeden cent, abyste dostali svůj podíl z našich zisků. Vašim jediným rizikem je investování času na pozvání dalších členů. Pokud nikdo nebude spokojen s naší finální stránkou, nevyděláte žádné peníze a nebyly by žádné zisky na přerozdělování, ale ...
 

... Hádejte co? - Víme určitě, že se to nestane!
 

Myslíme na Váš úspěch
 

Váš tým WAZZUB